Senior IP Network Engineer

Part time, Remote
warsaw
Posted 5 miesięcy ago

Zakres obowiązków:

  • Wyłapywanie, przekazywanie i śledzenie incydentów technicznych w codziennej działalności (zarówno w sieci, jak i u klientów),
  • Pomiar, analiza i monitorowanie zasobów sieciowych, zgodnie z wewnętrznymi zasadami i procesami. Obejmuje to wykrywanie błędów, ich analizę techniczną i usunięcie/naprawę,
  • Wkład w przygotowanie koncepcji, wdrażanie i dalszy rozwój wspieranej infrastruktury – w szczególności w celu trwałego zapewnienia dostępności, niezawodności i wydajności sieci,
  • Udział w dalszym rozwoju automatyzacji, przy wdrażaniu nowych aplikacji,
  • Wsparcie dla wszystkich standardowych działań związanych z operacjami, takimi jak zamykanie luk bezpieczeństwa,
  • Udział w projektach optymalizacyjnych,
  • Wsparcie techniczne pierwszego i drugiego poziomu dla rozwiązywania incydentów.

Oczekiwania:

  • Gotowość do pracy 24/7 w pracy zmianowej,
  • Zaawansowana wiedza w zakresie analizy problemów,
  • Zaawansowana wiedza na temat rozwiązywania problemów technicznych,
  • Zaawansowana wiedza na temat złożonych sieci telekomunikacyjnych,
  • Podstawowa wiedza na temat wewnętrznych procesów operatora telekomunikacyjnego,
  • Zaawansowana wiedza na temat sprzętu sieciowego, w tym procesów wsparcia,
  • Podstawowa wiedza na temat zarządzania jakością,
  • Podstawowa wiedza na temat rozumienia oprogramowania,
  • Zaawansowana wiedza na temat programowania,
  • Zaawansowana wiedza na temat narzędzi i języków skryptowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilną pracę bez nadgodzin,
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego i awansu,
  • Częściowo pracę zdalną,
  • Elastyczną formę zatrudnienia: kontrakt lub umowa o pracę,
  • Dostęp do najnowszych technologii,
  • Szkolenia i certyfikacje,
  • Pakiet sportowy i prywatną opiekę medyczną